Materace na wymiar


Sz.P.

Jeśli wśród naszej standardowej oferty nie ma rozmiaru materaca lub pokrowca, który pasował by do Waszego łóżka, to poniżej przedstawiamy informacje, w jaki sposób można złożyć zamówienie na pokrowiec lub materac o niestandardowych wymiarach.


Krok I
1. Dokładnie zmierzyć swój stelaż (miejsce na materac), a dla pokrowców materac. 

Krok II
Wybrać spośród naszej oferty najbardziej Państwu odpowiadający materac lub pokrowiec pod względem modelu.

Krok III
Przesłać na adres sklep@dobrespanie.com zapytanie o cenę wraz z rodzajem materaca, pokrowca, np.: Cena materaca Oriana o szerokości 100cm i długości 170cm. Należy również podać adres e-mail, na który ma być udzielona odpowiedź.

Krok IV
W ciągu 2 dni roboczych zostanie przesłana wycena na podany w zapytaniu adres e-mail.

Krok V
Jeśli się Państwo zdecydują na zakup tego pokrowca lub materaca, należy przesłać ponownie na adres sklep@dobrespanie.com informację, iż akceptujecie cenę oraz swoje dane w postaci: Imienia, Nazwiska, adresu zamieszkania, nr telefonu.

Krok VI
Następnie należy dokonać wpłaty w wysokości 100% wartości materaca z przesłanej do Państwa wyceny na nr konta 06 1060 0076 0000 3260 0125 8386 w banku BPH.
Przedpłata ta jest niezbędna do rozpoczęcia realizacji zamówienia.

Krok VII
Realizacja zamówinienia oraz wysyłka materaca na wskazany wcześniej adres.


Zgodnie z Ustawą o „Ochronie niektórych praw konsumentów …” z dnia 2 marca 2000 roku art. 10 ust 3 pkt. 4 i 5 kupujący produkt np. materac, który będzie wykonany na indywidualne zamówienie o właściwościach określonych przez kupującego (np. o niestandardowych wymiarach), rezygnuje z możliwości jego zwrotu bez podania przyczyny.
Zostaje jednak zachowane prawo do jego reklamacji, jak również zostanie udzielona pełna gwarancja na taki materac lub pokrowiec.

 

 

strona główna \ Oferta \ Materace na wymiar